Blog

Závod 2021 zrušen :-(

BOHUŽEL z důvodu nucené karantény pořadatelů závodu jsme nuceni na poslední chvíli akci zrušit. Velice nás to mrzí a omlouváme se všem registrovaným. Startovné budeme vracet všem v plné výši. Vyčkejte prosím na email s detailními informacemi. Děkujeme za pochopení.

Ročník 2021 se konat bude, bohužel s omezením pro neočkované

Jsme rádi, že díky současnému vývoji situace v ČR můžeme potvrdit, že závod s největší pravděpodobností budeme moci uspořádat. Bohužel – a velice nás to mrzí, s omezením pro neočkované závodníky, kteří se nebudou moci naší akce zúčastnit. Dle nařízení vlády se hromadných sportovních akcí mohou zúčastnit pouze lidé očkovaní proti Covid-19, nebo ti, kteří nemoc […]

Informace k ročníku 2021

Silvestrovský běh chceme uspořádat, registrace běží, vše je připraveno. Bohužel zatím ale neznáme přesné podmínky pro účast očkovaných a neočkovaných, snažíme se vše sledovat a budeme vás ihned informovat o případných změnách. Děkujeme za pochopení.

Závod v roce 2020 nebude

Vážení příznivci našeho závodu, bohužel v letošním roce 2020 Silvestrovský běh okolo 3 přehrad nemůžeme uspořádat. Situace nás mrzí a věříme, že se sejdeme v roce 2021.

Výsledky 2019

Na webu časomíry Datacontrol.cz jsou již k dispozici letošní výsledky, stáhnout v PDF je můžete zde. Gratulujeme vítězům, děkujeme všem za účast, užívejte nejen Silvestra.

Výsledky 2018

Na webu časomíry Datacontrol.cz jsou již k dispozici letošní výsledky, stáhnout v PDF je můžete zde. Gratulujeme vítězům, děkujeme všem za účast a doufáme, že jste si závod užili.

Těšte se na dárek od Dr.Oetker

Přípravy na letošní ročník Silvestrovského běhu jsou v plném proudu, jsme rádi, že vám můžeme oznámit partnerství s firmou Dr.Oetker, díky které obdrží každý z vás při prezentaci jedno balení  ovesné kaše, ze které si připravíte 4 výborné snídaně. Pokud ještě váháte s on-line přihláškou, tohle by mohla být další motivace, proč strávit část silvestru […]

Výsledky 2017

Děkujeme všem závodníkům i divákům, kteří se přišli podívat na 3. ročník závodu. Zde jsou výsledky, postupně budeme zveřejňovat fotografie. Sportu zdar!