Blog

Dárky pro předem přihlášené

Dr. Oetker pro vás i letos připravil dárek, který dostanete při prezentaci k závodu. Stačí se přihlásit předem.Čeká na vás osvědčená trať, budeme se snažit zajistit i správné počasí 😉 Pro vítěze kategorií máme připravené zajímavé ceny, na jednoho vylosovaného šťastlivce čeká poukaz na nákup libovolné sportovní obuvi od firmy Salming.

On-line registrace 2023 spuštěna

Dnes jsme spustili on-line přihlášky na Silvestrovský běh. Vše bude probíhat podobně, jako v předchozích ročnících. Připraveny budou dárky pro předem přihlášené i hodnotné ceny pro vyhlašované závodníky. Těšíme se na vás, přijďte s námi oslavit poslední den v roce příjemným sportem.

Přihlášky na ročník 2022 jsou v plném proudu

První Silvestrovský běh jsme uspořádali v roce 2015. V letošním roce se poběží pošesté, v roce 2020 a 2021 se závod z důvodu Covid opatření bohužel nekonal. Ale letos proběhne akce tak, jak ji známe a máme rádi. Přijďte s námi oslavit konec roku příjemným sportem na atraktivní trati okolo jabloneckých přehrad. Přihlášky jsou v […]

Závod 2021 zrušen :-(

BOHUŽEL z důvodu nucené karantény pořadatelů závodu jsme nuceni na poslední chvíli akci zrušit. Velice nás to mrzí a omlouváme se všem registrovaným. Startovné budeme vracet všem v plné výši. Vyčkejte prosím na email s detailními informacemi. Děkujeme za pochopení.

Ročník 2021 se konat bude, bohužel s omezením pro neočkované

Jsme rádi, že díky současnému vývoji situace v ČR můžeme potvrdit, že závod s největší pravděpodobností budeme moci uspořádat. Bohužel – a velice nás to mrzí, s omezením pro neočkované závodníky, kteří se nebudou moci naší akce zúčastnit. Dle nařízení vlády se hromadných sportovních akcí mohou zúčastnit pouze lidé očkovaní proti Covid-19, nebo ti, kteří nemoc […]

Informace k ročníku 2021

Silvestrovský běh chceme uspořádat, registrace běží, vše je připraveno. Bohužel zatím ale neznáme přesné podmínky pro účast očkovaných a neočkovaných, snažíme se vše sledovat a budeme vás ihned informovat o případných změnách. Děkujeme za pochopení.

Závod v roce 2020 nebude

Vážení příznivci našeho závodu, bohužel v letošním roce 2020 Silvestrovský běh okolo 3 přehrad nemůžeme uspořádat. Situace nás mrzí a věříme, že se sejdeme v roce 2021.

Výsledky 2019

Na webu časomíry Datacontrol.cz jsou již k dispozici letošní výsledky, stáhnout v PDF je můžete zde. Gratulujeme vítězům, děkujeme všem za účast, užívejte nejen Silvestra.

Výsledky 2018

Na webu časomíry Datacontrol.cz jsou již k dispozici letošní výsledky, stáhnout v PDF je můžete zde. Gratulujeme vítězům, děkujeme všem za účast a doufáme, že jste si závod užili.