Ročník 2021 se konat bude, bohužel s omezením pro neočkované

Jsme rádi, že díky současnému vývoji situace v ČR můžeme potvrdit, že závod s největší pravděpodobností budeme moci uspořádat. Bohužel – a velice nás to mrzí, s omezením pro neočkované závodníky, kteří se nebudou moci naší akce zúčastnit. Dle nařízení vlády se hromadných sportovních akcí mohou zúčastnit pouze lidé očkovaní proti Covid-19, nebo ti, kteří nemoc v posledních 180 dnech prodělali.

Při prezentaci je potřeba předložit očkovací certifikát v libovolném formátu, případně potvrzení o prodělání nemoci COVID v období ne starším, než 180 dnů. Po kontrole certifikátu si budeme moci vyzvednout své startovní číslo.

Bohužel jako pořadatelé nemůžeme umožnit neočkovaným závodníkům účast na akci. Tato situace nás velice mrzí a věříme, že po loňské nutností celý závod zrušit a letošním omezení je poslední velká komplikace, kterou společně musíme překonat.


Comments

  1. Skopalik napsal:

    Dobry den,

    kamarádka není ockovana a běžet by chtěla. Není možné se zúčastnit ani s předložením negativního PCR testu? Případně absolvovanim antigenu na miste, před vami, který si sama přiveze?

    Dekuji,

    Jaromir Skopalik